Štípání palivové dřeva

Komplexní služba poštípání dřeva u Vás nebo u nás.

štípač 14 tun

Při štípání dřeva u zákazníka je využívána technika stejná jako v půjčovně (štípač profi 14tun, cirkulárka) s doplněním profi motorové pily a zkušených pracovníků. Řežeme a štípeme standardně na polínka o délce 25,33,50 nebo 100cm. Štípeme dřevo o průměrech až 75cm. Vhodná je elektrická připojka 400V min. 16A, v místech bez elektřiny je možnost pracovat s centrálou.

Při větším množství dřeva je možnost převést jej přímo k nám na provozovnu (například hned z lesa), kde jej nařežeme na požadovanou délku (25-65cm) a naštípeme na určenou frakci. Lze tak zpracovat OBROVSKÉ množství dřeva rychle a za nízkou cenu. Na provozovně máme k dispozici moderní techniku na zpracování dřeva, včetně manipulátoru s kleštěmi na kulatinu. merlo s kleštěmi na kulatinu Dřevo Vám následně přivezeme sypané nebo v balení wraptime.

Ceny za zpracování jsou individuální a liší se kvalitou dřeva (průměr, zakřivenost), dřevinou i požadovanou výstupní délkou polínka. Cena se určuje za 1m3 nikoliv za hodinu. Víte tak předem, kolik Vás poštípání bude stát.

 

Zpět na další služby

Zpět na  úvod - palivové dřevo