wraptime

Paleta wraptime 1,7m3

Připravili jsme pro Vás nové balení palivového dřeva. Paleta wraptime si ponechává všechny výhody klasických palet/klecé pro skládané dřevo a přináší mnoho výhod nových. Jedná se o moderní technologii balení palivového dřeva.

Paleta wraptime má výšku 150-160cm a základnu na klasické paletě 120x120cm. Polínka dřeva jsou uspořádány do válce a pevně omotány prodyšnou pevnou síťovinou, která podporuje vysychání.

Hlavní výhody palety wraptime jsou především:

paleta - možnost manipulace ručním paleťákem, vosokozdvižným vozíkem nebo hydraulickou rukou. Jako u klasické palety/klece skládaného dřeva je možné palety wraptime stohovat do několika pater.

prosychání - Nejhodnotnější novou výhodou je výrazně rychlejší a efektivnější prosychání palety wraptime oproti klasické paletě/kleci skládaného dřeva.

cena - ceny palet wraptime jsou nižší než ceny skládaného palivového dřeva, zejména díky odpadnutí nutnosti polínka ručně skládat do klece. Paleta wraptime také není nijak zálohovaná (klec ano - 150Kč).

množství - dřeva je na jedné paletě více než v skládané paletě a to 1,2x více. Tento koeficient je třeba brát v úvahu také při porovnávání cen palet wraptim a palet/klecí skládaného dřeva.

 

Síťovinapevnost v tahu přes 900kg a díky odolnosti vůči UV záření si tuto pevnost udrží velmi dlouho. 

 

Obsah této palety je 1,7 PRMS (m3 sypaného), to odpovídá 1,2 PRMR (skládané palety)

1 wraptime

(1válec na paletě)

= rovná se =

1,2 PRMR

(skládané palety)

= rovná se =

1,7 PRMS

(sypaného dřeva)

wraptime paleta palivového dřeva sypané palivové dřevo

 

AUTOR: www.drevomorava.cz

Další články z našeho blogu.

Zpět na  úvod - palivové dřevo